Rozzlobený bílý muž


Královská svatba jako neonacistická provokace
26/11/2010, 00:08
Filed under: Společnost | Štítky: , , , , , , ,

Korunní princ William, dost možná budoucí britský kralevic (protože kdo by chtěl na trůnu kolozubého Skota s odstátýma ušima?) se má ženit. Na tom by nebylo nic divného, kdyby si královská rodina nenaplánovala obřad na den přesně připadající na 66. výročí svatby Adolfa Hitlera a Evy Braunové – 29. Dubna 2011.

Neonacistická provokace? Jak vyšitá! Kde je Heichler, Tydlitátová nebo jiná odpovědná židohlídka konající službu? Bijte na poplach. Co na to říkají české kapacity v perspektivním oboru pravicového extrémismu jako Jiří Kopečný? Sie sind hier, Herr Pape? To by tak hrálo. Ministerstvo vnitra ČR by mělo urychleně do Buckinghamského paláce zaslat svou příručku boje proti extrémismu, kde stojí černé na bílém, že nelze pořádat jakoukoli veřejnou akci ve dny, které by mohly připadat na libovolná nacistická jubilea, jejich násobky prvočísly, reálnými čísly včetně nuly a jejich lineární kombinace s čísly 18, 88 a 14.

V komunistické Británii opravdu neslýchaná provokace neonacistů. U nás v Kocourkově by taková akce byla pochopitelně zakázána, popřípadě rozpuštěná odpovědným úředníkem při prvním náznaku propagace hnutí směřující, jako například exhibice nevěsty v bílých šatech, které mohou znamenat sotva něco jiného, než bezohledný výraz rasové superiority.

Nacisté nedokázali dobýt Spojené království svými raketami, stíhači ani bombardéry a tak infiltrovali royals. Jak mazané. Někomu to došlo již před pár lety, když se mladší z princů Harry začal na veřejnosti převlékat za německého soldáta. Můžeme se jen domnívat, kam až ostrovní nazi-konspirace sahá.

Jakoby toho nebylo dost, k podezření z neonacistického spiknutí se přidává i obvinění ze satanismu, což spolu jak víme z hodin dějepisu a amerických filmů, úzce souvisí. Jen posuďte sami: svatba se koná 29.4 => 2+9+4=15; 15 tj. číslice 1 a 5 => 15-1+5=6; 6+66 let od svatby führera = 666! Což je kromě čísla spojovaného se Satanem – vládcem pekel také známý symbol Árijského bratrstva. Tady nepomůže už ani Kopečný s Caklem dohromady!

Co to znamená? Že je konec. Svědkem na této svatbě budiž Antikrist – protivník Mesiášův, 88. Hitlerova reinkarnace. Více si přečtěte ve Zjevení svatého Jana. Následovat bude totiž nefalšovaný Ragnarök. Baba Vanga se sekla stejně jako starý prorok Nostradamus. Untergang světa nebude v roce 2012, ale již o rok dříve po prokleté svatbě prince Williama Arthura Phillipha Louise Hitlera z Braunau am Inn.


1 komentář so far
Napsat komentář

nacisté jsou všude kolem nás! tím jsem si na 88% jistej.

komentář od winzenz
Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s%d bloggers like this: