Rozzlobený bílý muž


V sobotu v Brně proti homosexualismu
22/06/2010, 16:56
Filed under: Obrázky, Ostatní

Několik zajímavých komentářů k tématu z webu Zvědavce:

Rodina je na překážku (Sam Ting Wong )

Prospěcháři v pozadí událostí potřebují podkopat rodinu, protože bez zdravých rodin bude společnost snadno ovladatelná a využitelná pro „neviditelnou ruku trhu“. Už teď musí každý vidět, že naši zákonodárci vychází vstříc korporacím a ne vlastním občanům.

Správně! (Zorba)

Ještě že se u nás najdou rozumní lidé připravení bojovat proti šíření homosexualismu! První příspěvek k této diskuzi trefně popsal situaci! Homosexualita a její šíření a propagace je jednou z hlavních věcí jež vede k rozkladu a degeneraci společnosti a tím slouží západním mocipánům k nastolování světovlády(tzv. nového světového řádu).

(SPECZ)

Nejde jenom o propagaci buzen, ale i snahu propagovat kurvení se jako něco naprosto normálního. To je účinným způsobem na rozklad společnosti. A zabírá…

Make your choice:

Pokud nechcete být duhovými médii  označováni za „klerofašisty“ a náboženské fanatiky a chcete jít v Brně radši za „nácka,“ doporučuji náměstíčko vedle viz: http://radicalboys-brux.com/web/component/content/article/29-the-cms/507-tyi-procenta-stai-drahouku-anti-queer-parade.html

P.S. gay-politik Hromada, jak sám sebe tituluje, na svém webu slibuje pro účastníky buznošlapu jisté překvapení. Možná se tak dočkáme Hromadova překvapivého cumming-outu, že je heterák a následně si to rozdá s věčně nadrženou Džamilou.


Komentáře nejsou povoleny.%d bloggers like this: