Rozzlobený bílý muž


Akademické tituly sociální spravedlnosti

Bílý muž opožděně gratuluje všem předákům dělnické strany sociální spravedlnosti, kteří začátkem června letošního roku úspěšně složili státní závěrečné zkoušky na univerzitě Jana Amose Komenského Praha s.r.o., získali bakalářský titul a začlenili se tak do špičky intelektuální elity působící v české politice. Dá se říct, že DSSS se stala v konkurenci akademických veksláků, tituly ověšených kádrových rezerv, absolventů Plzeňských Harvardů a dalších švindlkurzů možná nejintelektuálnější českou politickou stranou s podporou voličů nad 1%. To jsou paradoxy. Všem škarohlídům posmívající se DSSS za nedostatek intelektuální aury kolem ní, vzkázali „dělníci“ na judebooku:

Hysterickým odpůrcům dělnické strany sklaplo. Dlouho do nás kopali, že jsme stádo hlupáků s instalatéry a skladníky v čele. Ano, za svůj dělnický původ jsme se nikdy nestyděli a nemáme důvod se stydět. Posmívat se manuální práci může jen primitiv nebo arogantní snob, případně obojí.

Jenže ona ta průpovídka o „nevzdělaných“ lídrech DSSS už taky nemá žádné opodstatnění. Tomáš Vandas a Jiří Štěpánek tento týden úspěšně složili státní zkoušku a obhájili bakalářskou práci. První etapa jejich vysokoškolského studia tak byla završena. Oba získali titul Bc. a zvažují magisterské studium, samozřejmě opět při práci – dálkově.

Vysokoškolský diplom však dlouhodobě mají i další volební lídři DSSS: Mgr. Václav Komárek, Mgr. Milan Soukup, Ing. Lubomír Odehnal, DiS. a další. Řada dalších členů studuje nebo se na univerzitu pečlivě připravuje, např. naši mládežníci.

Až zase od někoho uslyšíte nenávistnou odrhovačku o primitivech z dělnické strany (např. od novináře či rádoby politologa), přejděte ji stoickým klidem skutečného intelektuála. Tím se nejvíce vysmějete jeho parodiím.

Martin Zbela

Na druhou stranu nelze usnout na vavřínech. Už starý ruský mužik Uljanov říkal své o učení se. Dokonce opakovaně. Jistě se objeví další hnidopiši, kteří budou poukazovat na diskutabilní úroveň kombinovaných studijních programů na soukromých vysokých školách. Konkrétně o UJAKu se povídá leccos. Ale zase tam kromě předáků DSSS, úředníků, celníků a policajtů studují i Jirka Mádl s Ivou Kubelkovou, takže ta škola musí být dobrá, no ne?

Pokud bude vzdělanostní a intelektuální rozkvět členů DSSS pokračovat, možná najde nové voliče mezi akademiky všeho druhu. Svou podporu by mohl DSSS vyjádřit v podzimních komunálních volbách například i sám slovutný JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola, který zatím ve svých osobních preferencích a programových bodech DSSS našel průsečík pouze v oblasti boje proti pornografii.

Nicméně je potřeba do budoucna přidat další minimálně 3 akademické tituly. Alespoň do předsednictva. V opačném případě zde platí mistrův známý citát:

Já kdybych byl takový ubožák, že bych měl pouze jednu jedinou vysokou školu, nebo dokonce pouze jeden jediný vysokoškolský akademický titul, tak bych se tak velice styděl, že bych se asi přepadl pod zem! A pokud i ne, tak celkem jistě bych se styděl tento osamocený titul vůbec uvádět před svým jménem, neboť tím bych pak konkludentně fakticky přiznával, že jsem natolik mentálně retardovaný, že jsem se ve své ubohosti zmohl pouze na vystudování jediné vysoké školy nebo dokonce pouze získání jen jednoho jediného akademického titulu.
Ovšemže vím, že v České republice i na Slovensku je mnoho ”géniů” kteří si myslí, že spolkli všechnu moudrost světa a hrdě se chlubí se svým ubohým jedináčkem před svým jménem (vysvětlivka: pojem ”jedináček” znamená – jediným titulem inženýra, magistra anebo dokonce pouze jediným titulem bakaláře).

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola


komentáře 2 so far
Napsat komentář

Jelikož je naše policie neschopná bránit v dnešních dnech malé děti a ženy na Moravě,kde lidská zrůda za bílého dne v klidu přepadává a znásilňuje,nedá mi to a chtěla bych se obrátit právě na Vaši stranu,zda by se nenašel někdo,kdo není lhostejný a cítí s těmito obětmi,které si ponesou trauma do celého života,kterého se nikdy nezbaví,který by byl ochotný zastavit tento hnus a chránit tímto další oběti,které ta bestie stále vyhledává a chce jim takto ublížit.Mam dceru ve věku,kdy by si jí tato ZRŮDA mohla vybrat a já jako matka mam povinnost a lásku v sobě jí bránit.Pomozte prosim už konečně někdo.Ludmila Berková,České Budějovice

komentář od Pomozte holčičkám i ženám

Naštěstí toho bastarda už dopadli (jestli je to skutečně on – což musí potvrdit test DNA) http://zpravy.idnes.cz/postrachu-zen-z-moravy-hrozi-za-serii-znasilneni-do-12-let-vezeni-pxp-/krimi.asp?c=A100622_121754_krimi_cen Hrozí mu max 12 let což je směšný trest. Jenom doplním, že jestli chcete komunikovat s DSSS, tak zkuste napsat email jim: http://www.dsss.cz/kontakt .Tenhle blog nemá s DSSS nic společnýho 🙂

komentář od Hodnej Pán
Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s%d bloggers like this: