Rozzlobený bílý muž


Občanské nepokoje v Kyrgyzstánu
08/04/2010, 10:32
Filed under: Obrázky, Společnost | Štítky: , , , , , ,

Tak dlouho chodili západními „demokraty“ dosazení zloději v Kyrgyzstánu se džbánem pro vodu až se ucho utrhlo a již dlouho rozzlobení občané vzali věci do svých rukou. Oficiální zprávy hovoří takto: Tisíce protestujících rozhněvaných kvůli korupci a rychle rostoucím platbám za energie ve středu obsadily velitelství bezpečnostní služby v Biškeku, informovala státní televize. K událostem došlo poté, co vládní síly zastřelily několik desítek a zranily několik set demonstrantů. Lídři opozice vyhlásili revoluci a vyzvali k uzavření americké letecké základny nedaleko hlavního města, která slouží jako klíčový tranzitní bod pro zásobování vojsk NATO v nedalekém Afghánistánu. Kyrgyzský prezident Kurmanbek Bakijev uprchl ze země neznámo kam. Ministr vnitra byl zlynčován davem, stejně jako mnoho dalších exponentů nenáviděnému režimu.

Celé situace v bývalé sovětské republice může využít k prosazení svého vlivu v oblasti Čína, Rusko ale také Kazachstán. Je dost pravděpodobné, že toto povstání, či revoluce nebyla iniciována agenty z těchto zemí, čili se jedná o skutečný projev vůle lidu. Skutečná demokracie.

Nicméně situace se dost podobá nasranosti občanů s podobnými korupčními vládami dosazenými z venčí například na Ukrajině nebo v Gruzii. Schválně jak dlouho bude trvat „klid zbraní“ s podobnými zloději a lháři, kteří vládnou třeba u nás. Vyruší někdo českého lva z bohorovného klidu? Mohou tak vypadat i obrázky z Prahy třeba za deset let, přesto že se mužeme sebevíce bít v prsa, že jsme „civilizovaný národ“? Možná to tak dopadne, ale v současné situaci je mnohem lepší si to s těmi kurvami vyřídit u nejbližších voleb! Šetřme si síly a nenávist pro případ, kdyby to nevyšlo…


komentářů 14 so far
Napsat komentář

Hele, možná jsme to oba krapánek „přepískli“, možná se i osobně známe (myslím, že jo) a v normální debatě bysme se snad i shodli. Tahle „diskuse“ je opravdu o ničem. Tohle možná patří na nějaký chat, ale ne sem. Ukončeme to. Ať se Ti daří.

komentář od radan

A ještě dodám, ty negramote. Když už žvaníš o cikánkách, tak jestli nějakou tu cigošku nebo cikána náhodou nemáš mezi rodiči nebo prarodiči (?), když čtu tvůj psaný projev, tak získávám dojem, že ses snad pravopis učil od cikánů. Pokud se týká mé formulace ohledně Kyrgyzů, že „když se naserou, tak jednají“, tak jsem nemyslel osobnostní rys, ty blbe, ale reakci jejich pospolitosti při útlaku a ponížení. Omlouvám se všem ostatním za svoji zjevnou hrubost a vulgaritu, ale jsem nucen reagovat na BLBA.

komentář od radan

Ty máš zřejmě v tý svý kotrbě úplně nasráno. Já jsem nikde nezpochybnil nutnost skutečného vůdce národní pospolitosti. Jen jsem konstatoval, že kvalita vůdců zpravidla odpovídá kvalitě nebo také „kvalitě“ národa, z něhož vzešli. Tak pořád neplácej dokola ty sračky, že tady hlásám nějaký bolševismus, rovnost a odstranění vůdců, ty negramotný koště (aspoň si po sobě občas ty svý výrony přečti).

komentář od radan

Jo a pokud by ti asie přišla daleko tak se můžeš u vás poohlídnout po nějaký cikánce. Cikánská mentalita ti bude mooc imponovat-když se naserou tak jednají. a ta cikánka ti možná i dá. 2 in 1, neber to:-*

komentář od to: radan

Vidíš ty maloasijská nulo. Vrať se do Asie k tvému supergenofondu a neotravuj v Evropě. Tady jsou totiž všichni méněcenný,protože žádnej lynč se tu už hezky dlouho nedělal když nepočítam ten na duceho. Všechny evropský země jsou zasraný cizincema,muslimama, asijcema, jsou zadlužený jak cikáni a lidi nezajímá nic než žrádlo, šukání a jejich koníčky. Jenže tak to bylo odjakživa, ty lůzře. To jen tvý kamarádi análové a marxisti vymysleli pohadku o tom jak povstanou lidi sami od sebe a bez autorit. Jenže lidi nikdy nepovstanou, lidi jsou ovce jako ty a jako ovce vždycky za někym jdou, protože sám je každej jako ty posranej až za ušima. A tak jdou za králem, za fýrerem, za ducem, za Stalinem atd. Jako ženská za chlapem. Kdo jim imponuje. To ale bolševická nula a impotent jako ty nikdy nepochopí. A pokud my jsme méněcenej národ tak to je vepř úplnej untermensch. Protože NPD má po třiceti letech horší výsledky než kretén Vandas a tahle turecká kolonie jde svižným krokem hezky do prdele. A sní všechny západní afroasijský kolonie plný untermenschů. Čao puso a pozdravuj v antifě, brzy se potkáme.

komentář od to: radan

Jaký má národ genofond, takové i produkuje „vůdce“. Tenhle národ už se bez impulsu a podpory zvenčí nezvedne, to ti garantuju, kreténe. Ač jsem Čech, tak si pomalu začínám víc vážit „šikmáku“ v Kyrgyzstánu, kteří – když se naserou – tak jednají (možná tam v tom převratu má krapánek prsty Rusko, ale takhle rychlý průběh rozhodně ani ono nečekalo). U Maďarů je to asi tak, že nejdřív volili socany kvůli jejich lžím a populismu, teď holt zas Fidesz a zřejmě i Jobbik (mají úděsnou zkušennost, navíc zase kvůli populismu, záleží na tom co jim kdo naslibuje, což naši opoziční „vůdcové“ prostě nedokáží). Voliči mají ale krátkou paměť, bezpochyby budou zas příště, s radostí, volit tu socanskou pakáž. Maďaři jsou ale také, narozdíl od nás, národem s velkou minulostí, nebýt jich (samozřejmě nejen jich), tak je dneska Evropa islámská. Tady už jsme národní velikost – pokud, kdy byla – dávno ztratili. Tyhle lidi zajímá jen žrádlo, televize, chata, zahrádka, šukání atd. Není žádnou malostí si to přiznat, kreténe. Jinak, pokud by ten tvůj ředitel měl zaměstnance složené výhradně z méněcenného ksindlu (a možnou náhradou by byl zas jen ksindl), tak by jeho firma šla rychle „do kopru“, mohl by je motivovat nebo penalizovat jak chtěl. Tohle není žádné hanobení vlastního národa, jen akceptování reality, nad kterou musí každý národovec zaplakat. Za posledních cca. 500 let totiž tenhle národ nedokázal zhola nic, ke každému vzedmutí ho musel někdo cizý nakopnout. Uvědom si to, kreténe.

komentář od radan

A ještě něco. Známej je ředitel jedný velmi úspěšný firmy. Dotedka jsem si myslel,že to je díky jeho schopnostem vést kolektiv, motivovat zaměstnance, pracující odměnovat a nepracující penalizovat, organizovat práci a schopnost vést na úrovni obchodní jednání s klientama a taky dokázat rychle reagvat na konkurenci a úspěšně zvládat nečekaný problémy. Ale já sem asi hlupák. Ono je to totiž tak že díky dobrým zaměstnancům je vlastně dobrý ředitel. Ne naopak. Proto bolševici mají pravdu, že by se vůdci měli odstranit třídním bojem, protože bez nich to půjde stejně dobře. Protože vůdci jsou vedeni kolektivem a ne naopak. Je vidět, že pan marx je tady dobře zakořeněnej a tzv.národovci ho žerou jako boha:(( hlavně když můžu svou neschopnost na někoho svádět, nejlíp na všechny ostatní takže na národ:(

komentář od to: radan

Tak tohle může napsat jen hloupá zaslepená ovce jako ty. Bolševický žvásty o tom že všichni lidi sou si rovný mě opravdu dojímají. Jáký je národ, takový sou i jeho vůdci. Jenže proto, že ty vůdci ten národ vedou. Děti jsou obrazem svých rodičů a ne naopak, troubo. Když vůdce vychovává národ k materialismu, at už média nebo politická reprezentace, tak bude národ materialistický. Jenže to tvůj ovčí mozeček těžko pochopí. V německu měli převahu komouši a nebýt fýrera tak tak i vyhráli. Jenže fýrera nevytáhl národ z putyky a nepostavil ho jak figurku na piedestal, ale fýrer vytáhl národ z průseru svým snažením. Blbe. Jak je možný že v madarsku vládli socani s obrovskou převahou? Tak to jsou madaři tedy pekna verbež, když si je zvolili, hm. A najednou se před ně dostala krajní pravice? Dedukce davu nebo kvalita opozice? Dedukce davu nebo neschopnost socanů vládnout? Xindlové jako afa, komuši, eichlerové, tydlitáti a další tobě podobnej odpad co jen umíte nadávat na českej národ se jednou dočkají odplaty. A ten čas se blíží.

komentář od to: radan

Meleš nesmysly. Ten „fýrer“ nemusel Němcům nic o rudoších a židech vysvětlovat, v tom hrála hlavní roli jejich dějinná a osobní zkušennost. Jaký je národ, tací jsou i jeho vůdci (týká se to i těch opozičních), kteří přeci byli tou či onou národní pospolitostí(za poměrů, které v ní panují)vedeni a vychováni. Pokud je národ zbabělý a zkažený, vládne v něm atmosféra sobectví a totálního materialismu, tak tento stav nutně zasáhne každého, i osobnosti. Tento národ už nepozvedne žádný vůdce, ten snad povstane až už bude rýt totálně držkou v zemi (nebo spíše v hovnech) a pak bude jistě potřebovat i ty nejlepší ze svého středu, aby jej vedli – pokud tedy už nebude pozdě…

komentář od radan

Ty si dobrý pako. Proč teda byl třeba fýrer,když byli němci tak strašně uvědomělí a skvělí. Proč jim musel vysvětlovat, že rudochy a židy ne? Jakej vůdce,takovej je pak národ. Jaká opozice, takovej je pak odpor. Ty si vychovával svoje rodiče nebo to bylo naopak? Učil si svoji učitelku nebo naopak? Srovnej si to v hlavě a nefilozofuj.

komentář od to: radan

Jaký je národ, tací jsou i jeho vůdci. Podle ovoce poznáte strom…

komentář od radan

Radane. Autor píše o OPOZIČNÍCH LÍDRECH. Dav není individuum, dav je dav a ten jde pouze za individuem. Takže národ tady (a jinde) povstane, až ho někdo z OPOZIČNÍCH LÍDRŮ (NO,AN,DS – ty mají přece na jedinou skutečnou opozici patent) pozvedne a povede. Jaká opozice, takový odpor. Remcat a svádět svoji neschopnost na dav umí každej. Mě taky ještě nikdo z KSM a mladých stalinistů nepřesvědčil, že bych s nima měl bojovat za lepší zítřky v třídním boji. Jsem posera, konzument tv, tupá ovce ze stádečka idiotů nebo mi stačí chléb a hry? Až se OPOZICI jednou za dýl rozsvítí v kebuli, třeba jim to i dojde, že chyba není v národě. V sobotu uvidíme, jak jsou hloupí madaři. Nebo jak je dobrá madarská opozice.

komentář od to: radan

Vláda skutečných zkurvenců, kteří byli dosazeni při tzv. „tulipánové revoluci“ sponzorované Sorosem a spol. se zhroutila. Pochybuji, že se něčeho podobného dočkáme u nás, tady lidé žijí v relativním blahobytu (ačkoliv pořád nadávají, ale tím to hasne..) a na nějaké vzedmutí jaksi chybí odhodlání i chuť a vůle. Pokud naši lidé budou mít co ztratit, tak do ulic nevyjdou a právě proto je panující režim zřejmě NIKDY do podobné zoufalé situace nedožene (stačí dát lidu „chléb a hry“. Tady (a i jinde v Evropě) bude jen stádečko relativně spokojených idiotů, kteří, ač přijdou o svoji státní suverenitu a postupně i národní identitu a budou stále více terorizováni přistěhovalci a „sociálně vyloučenými“, bohužel nikdy nepovstanou. Představa např. bezcharakterního korupčníka Peciny, jak se stává obětí davové msty, je myslím absolutně nereálná.

komentář od radan

Ono to není úplně nereálné ani u nás. Asi ne v takové intenzitě, ale pokud by hrozil, přesněji by nastal státní bankrot a životní úroven lidí by šla hodně dolů, ruku v ruce s nezaměstnaností by se v nejvíc postižených oblastech taky mohla vzedmout vlna (ozbrojeného) odporu. Hodně by taky záleželo na mezinárodní situaci. Na druhou stranu jsme holubičí povaha (eufemisticky řečeno), takže by muselo nastat fakt něco extra aby se obyč. proléti takhle radikalizovali. Jinak lynč, případně jak velí tradice topení ve Vltavě Prciny, Langersteina, Kocába, Paroubka a dalších x zmrdů by jistě bylo zajímavým zadostiučiněním 🙂

komentář od Manhunt
Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s%d bloggers like this: