Rozzlobený bílý muž


Žít v multikulti

Milé děti. Bylo nebylo, za devatero horami a devatero řekami, svět se v prdel obrátil a jevy, které byly brány po mnoho staletí jako nenormální a svými důsledky kontraprodktivní a nebezpečné, se staly najednou běžnými. Nebylo sil to změnit. Bězně se to označovalo multi-kulti nebo i jinak. Těch pár lidí, co na některé zjevné nesmysly upozorňovali a varovali ostatní, byli hanlivě označeni, zesměšneni a nakonec  umlčeni. Čert ví, kdo to všechno spáchal a proč vlastně. Těžko říct, komu slouží všechno to míchání národů, svébytných kultur, kdysi hrdých lidských bytostí, ras a množství odlišných náboženství v jednu homogenní, dobře promíchanou a konzistentní lidskou hmotu. Každopádně se, milé děti, v tom divném multikulturním světě nežilo lépe. Spíše naopak toto všechno přinášelo různá úskalí a často i situace, které by byly v přírodě označeny přinejmenším za kuriózní.

A jak se pozná, děvčata a chlapci, že se svět v prdel obrátil? Nemusíte kvůli tomu ani vycházet z domu. Že žijete v multi-kulti světě se pozná, když si jednoho dne zapnete počítač (hůře televizi) a na internetu na vás jukne takovéhle príma čtení:

Dominika má ráda divočinu a zatoužila po černé mambě na úkor bílého pinďi. Proti gustu žádný dišputát, ale propagovat tento příběh v médiích (ať už sebestupidnějších médiích) jako „následováníhodný,“ to asi nebude úpně košér, jak by řekl Roubíček. Ilustrační foto z nějaké fotobanky pořízené, pravděpodobně pro účely reklamy na výměnné pobyty študáků hovoří samo za sebe.

Nebo si taky můžeme dozvědět, jak dopadla očekáváná a tradiční volba královny krále krásy.

Zabodoval dokonce Čech, který skončil druhý. První nejkrásnější chlap na světě je Ir jako poleno – Kamal Ibrahim. Třetí skončil Nigériec. Jak je vidět, porota rozhodovala podle kvalit soutěžích a ne podle něčeho tak povrchního jako je barva pleti. Očekávané pořadí na přesrok – 1. Asiat, 2. Arab, 3. Černoch, 4. Běloch.

Žít v multi-kulti to není jen veselí, radost, zpěv, kudrnatí Irové a šukání černochů. Všechny tyhle vymoženosti, kterých si zadarmo užíváme si občas vyberou svou daň. Tak třeba dnes si vytáhli (znovu) černého petra Rusové, které kulturně obohatily veselé paničky Čečenské cestou do práce v ranní špičce.

Jak je vidět, mílé děti, multi kulti hustě frčí po celém světě a kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám a je úplně out. Je třeba zachytit nové trendy a podřídit se. Skamarádit se s Číňamem, adoptovat malého syfilitika ze Zimbabwe, pořídit si blízkovýchodní choť a nalhávat si, že žádnou krizí identity netrpíme. A nebo ne?


1 komentář so far
Napsat komentář

Pak se někdo diví, že ruští nacionalisté bijou všechny imigranty, když jim dělaj tohle…
jinak volbu nejkrásnějšího muže jsem na novinkách taky zaregistroval a schválně se kouknul, kdo vyhrál. Musel jsem se dlouho smát (i když to je spíš k pláči) hlouposti Irů, zřejmě jeden z trestů za zdržování lisabonu.

komentář od Midilird
Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s%d bloggers like this: