Rozzlobený bílý muž


Cikáni jsou vyloučení. Dejte jim chléb a vodu

Kocábstein si nedá pokoj aneb rozdíl mezi nefunkčním sociálním inženýrstvím tohohle imbecila a funkčním sociálním inženýrstvím bílého muže. Více v článku

1) Zpráva jakýchsi lidskoprávních emisarů odněkud z daleké ciziny:

Mnoho Romů v Česku žije ve výrazně horších podmínkách než většinová společnost. Podle tři roky staré analýzy společnosti GAC je v Česku asi 300 vyloučených lokalit; žije v nich na 80 tisíc lidí. Sociální vyloučení se přenáší z generace na generaci. Romské děti mají oproti ostatním jen poloviční šanci na úspěšné ukončení základní školy a ještě horší vyhlídky na získání kvalifikace a zaměstnání. Na trhu práce jsou obvykle znevýhodněni právě nízkým vzděláním.

2) Zpráva nějakých degenerovaných novinářských pisálků prý z tuzemska:

Romům ve vyloučených lokalitách pomáhá se začleněním do společnosti vládní Agentura pro sociální začleňování. Jejím prostřednictvím by v příštím roce mohly dvě desítky vybraných obcí a měst z fondů Evropské unie na projekty zaměřené na začlenění Romů získat celkem 750 milionů korun. Kocáb plánuje, že by se agentura měla změnit v úřad s celorepublikovou působností. Další změnou, kterou rada navrhla, je to, aby mezi jejími členy byla polovina Romů.

3) Zpráva jakéhosi rozzlobeného bílého muže z České republiky: (nic jako „Česko“ vy EU zmrdi neexistuje!)

Nekonečné debaty na téma jakéhosi zastíracího manévru a výtahu k lepším majetkovým poměrům všech zainteresovaných s názvem „integrace romů do XY“ neberou konce. Logický postup, tedy položení otázky, zda si za svůj (údajně neuspokojivý) stav nemůžou náhodou cikáni sami, se ani nepřipouští a je zcela odmítnut z jakékoli diskuse „na této úrovni“. Ministr pro zvýhodňování cikánů pan Kocábstein přišel s myšlenkou jakési cikán friendly agentury, která bude koordinovat, zastřešovat, profilovat, začleňovat, školit, informovat, podporovat, integrovat, propagovat, rozvíjet atd. všechno už to známe.

0% rasismu, 100% faktů

78% cikánů v produktivním věku jsou nezaměstnaní a 54% z nich není ani registrováno na úřadu práce (do doby zpřísnění podmínek pro vyplácení podpory v nezaměstnanosti v podobě regresních tarifů podpor, nutnosti rekvalifikací a podmínky aktivního hledání práce jich nebylo registrováno na ÚP pouze 12%). Cikáni žijí především ze sociálních dávek. Neúměrně navyšují mandatorní výdaje státu – za každých 100 korun odvedených cikánem do státního rozpočtu, dostane takový Lakatoš 2860 korun nazpátek (to je víc něž osmadvacetinásobek – tolik v Evropě nedostává žádná jiná „ohrožená“ skupina). Bílý Čech dostane za každých 100 korun odvedených do SR nazpět 31 korun. Výhoda kupeckých počtů je, že nemusíte mít doktorát z matematiky, abyste z nich dokázali učinit závěr. Dokonce i cikán umí počítat lépe, než vypadá a tak si pěkně spočítá, jaký život se mu vyplatí vést v tradičně rovnostářské, liberální, lidsko-právní, multikulti, demokratické, pozérské, politicky korektní a pokrytecké společnosti.

Qui bono?

Takže tu máme nějaký projekt s nejasným cílem, velmi obtížnou kontrolou, de facto nemožným změřením výsledků jeho činnosti, vysokým tunel a švindl faktorem, navíc zastřešen důvěryhodnou osobou pana Kocábsteina do kterého má proudit tři čtvrtě miliardy korun. Vlastně to bude v Oirech, protože to jsou přece „evropské peníze“, nezapomínejme na to. I cikánovy musí být jasné, že peníze se obyčejně nesnáší z nebe jako sníh na střechy Chánovských haciend, ale že se (z hlediska státu) musí někomu vzít. Ten někdo je nebohý daňový poplatník z členských, rozuměj zotročených, zemí EU. Co se stane s těmito penězi je nasnadě a díky zkušenostem z banánových republik můžeme snadno predikovat, jak to bude vypadat u nás: cca 80% prostředků pro integrování cikánů zůstane integrováno za nehty „pracovníků“ agentury, jejich asistentů, asistentů jejich asistentů, kámošů asistentů a samozřejmě Kocábsteina. Jsme optimisté, takže předpokládejme, že těch 20% se nějak dostane do rukou cikánů. Oživení nastane především v místním lihovarnickém průmyslu a ve službách spojených s lichvou všeho druhu. Radost budou i provozovatelé místních heren, nonstop barů a kasin, díky nimž přitečou prostředky zas zpátky do státního rozpočtu.

Kocábstein

Očvidně se musí normální bílý muž divit, kde bere vůbec pan Kocábstein tu neskutečnou drzost exhibovat v médiích své šílené Džamilo-sociálně-inženýrské nápady. Ten člověk nemá být ve vládě. Ten člověk nemá vůbec rozhodovat o zakládání obskurních vládních agentur a už vůbec ne určovat, co s našimi penězi. Ten člověk má být již celou řadu let ve vězení a pykat za vytunelování investičního fondu Trend, pomocí kterého mnoho lidí okradl, či připravil o celoživotní úspory a přivedl na mizinu. A to zcela de iure. Jako bílý muž bych mu samozřejmě napařil daleko vyšší tresty za zločiny proti lidskosti, vlastizradu, velezradu, propagaci černého rasismu, hlásání rasové nesnášenlivosti, hanobení rasy (bílé), národa (Českého) a přesvědčení (nacionalistického) a mnoho dalšího. Jeho kakofonická hudební kariéra a postprodukce by byla navíc přitěžující okolností, nicméně na fetiše máme nárok každý. Tohohle imbecila vypískali předloni i na havelfestu, když tam vystoupil a to tam chodí jen zhulený máničky.

Sociální inženýrství

Jestli chce Kocábstein sociální inženýrství, tak bílý muž by mu poradil a na rozdíl od agentury zadarmo. Na základě ekonomických statistik a demografických analýz se nabízí zcela konkrétní, efektivní a účinné řešení. Neplatit cikánům za to, že budou mít hromadu dětí, ale platit jim za to, že jich budou mít co nejméně. Jednoduchá soft-verze negativní eugeniky v praxi. Cikánská famílie o 8 dětech by tak měla nárok možná na suché z nosu. Zatímco „rodina“ bezdětná nebo maximálně s jedním malým cikánětem by měla nárok na dávky srovnatelné se současnými pro 6 člennou rodinku. Jednorázový bonus by pak dostala ta cikánka, která by se nechala dobrovolně sterilizovat. I kdyby se jí mělo vyplatit 100 000 korun, bylo by to stále mnohonásobně výhodnější, než kdyby měla rozšiřovat svůj bezcenný genofond a páchat tak dál vysoké (nejen) finanční škody.

Epilog

Dnes v tramvaji jsem měl možnost spatřit raritu. Neviděl jsem střízlivého Dána ani poctivého politika, ale slušnou cikánku se dvěma dětmi. Hyperaktivní cikáně-kluk a tiché cikáně-holka. Matka toho kluka pořád a dost přísně napomínala (na cikánku téměř ultra-katolický typ výchovy). „Zvedej nohy,“ když kluk šoupal nohama. „Sedni si,“ když cikán vstával a sápal se na tyč nad lavicí. „Neukazuj prstem,“ když ukazoval prstem na lidi. „Ještě jednou ukážeš tím prstem a švihnu tě přes ruku,“ když nepřestával. Navíc byla slušně oděna a její děti také.  Nepáchly, neokrádaly spolucestující, ani jinak multikulturně neobohacovali ostatní, což je vždycky plus. Prostě, kdyby nebyli černí, ani bych si jich nevšiml. Přesto bych té paní nabídl sterilizaci – čistě z preventivních důvodů.


komentářů 5 so far
Napsat komentář

Zdravim! Mohl bych se dotázat na původ oněch statistik v části „0% rasismu, 100% faktů“? Rád bych si je prostudoval. Díky

komentář od Charlie

jj ved sa rozumieme ja by som bol tiez za,na SVK to bolo tiez slobodne rozhodnutie tych ciganiek nikto ich k tomu nenutil a skoncilo to ako skoncilo,keby im za tu sterilizaciu daju aj milion furt by to vyslo lacnejsie ako sucastny stav do buducnosti,ja som veliky fanda pozitivnej eugeniky bohuzial liberalne prasata ochranuju kdekoho nezasluzene slobody tym ze obmedzuju tie nase :-(,

http://rutube.ru/tracks/2283548.html?v=f5fc805f0094f12498bd6da5d9a42a43&autoStart=true&bmstart=0

komentář od bastard

🙂 dobré video. „Jak to, že sis nevzala prášky? Jaký prášky? Aha, to sem si spletl s Britney.“ Bohužel těžká pravda. S článkem 100% souhlas, ale největší zlo jsou právě takoví Kocábové. Cikáni jsou proti nim nevinní beránci.

komentář od morki

sterilizacia za prachy bola na slovači pred nakymi 5-10 rokmi,uspesne vyklestili asi 10 kusov tiez po 100litrov kus to bolo myslim,nasledne sa toho chytila naka liberalno-hipisacka particka a bolo z toho haloo az v USofIzrael a kofolam sa plati odskodne isto az doteraz,takze skoda namahy pokial nechcete skoncit ako srby a kosovo,inac clanok popici 🙂 toho zmrda kocabsteina vam nezavidim,ale na kazdu svinu sa vari voda 😀

komentář od bastard

Ano, ale je třeba si uvědomit, že program „sterilizace“ by byl uskutečněn až potom, co by se zastavil přívod peněz cikánům ve formě jakýchkoli sociálních dávek. To rádi sáhnou po jakékoli zlatce, takže budou své ženy na sterilizace posílat ještě rádi. Mohlo by se to týkat až několika desítek tisíc fertilních cikánek. Čili by to mělo pozitivní dopad na ekonomiku a negativní na demografickou křivku cikánů.

komentář od Hodnej Pán
Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s%d bloggers like this: